Volkswagen Tiguan
1.4 TSI eHybrid R-Line Business+|PANO|IQ-LIGHT
Direct kopen, basisprijs: € 34.999,-
Direct kopen, basisprijs
€ 34.999,-
LEASEPRIJS: € 476,73 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.784,96 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI eHybrid R-Line Business+|PANO|IQ-LIGHT |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 7 november 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 40.818 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 476,73 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 34.999,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.716 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 19"
- R-Line exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dakspoiler
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- R-Line exterieur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Warmtewerende voorruit
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- DAB
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Ambiance verlichting
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Virtual Cockpit
- Zwarte hemelbekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Alcantara bekleding
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarmsysteem
- Automatische inparkeren
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Keyless start
- Matrix LED koplampen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Actieve noodgeval assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatische transmissie
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Kleur grijs
- Knie airbag(s)
- Matrix LED koplampen
- Multimedia scherm middel
- Multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Twee sleutels aanwezig
- Uitwijk assistent
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- ASR